Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheSaints Polska sieć serwerów [FreeBuild] [PvP] [SkyBlock] i wiele więcej!


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TheSaints


Polska sieć serwerów



TheSaints to polska sieć serwerów do różnych gier.


Aktualnie posiadamy 3 serwery minecraft oraz 1 serwer ts3.


Nasza strona: thesaints.xaa.pl (jest to strona, nie forum)


Poszukujemy również serwerów do naszej sieci


oraz sponsorujemy serwery innym.


Jeśli masz własny serwer / chcesz zrobić własny serwer ale nie masz kasy?


Żaden problem napisz na naszej stronie to zasponsorujemy ci serwer,


a jeśli już masz własny serwer i chcesz dołączyć do naszej sieci to napisz


do mnie na gg: 31441716.




Nasze serwery:



TheSaints [FreeBuild]



ip: thesaintsfb.gomc.pl


Sloty: 26


Premium: Nie


PvP: Tak


Potworki: Tak


Zwierzęta: Tak


Eventy: Tak


Nether: Tak


End: Tak


WhiteList: Nie



Team serwera:



[Właściciel] CampeR_Thc


[MrocznaPani] Verlassen


[Administrator] khhq


[JuniorAdmin] MinecraftWave


[JuniorAdmin] Tommy211


[Moderator] AgentProvocateur



Pozostałe informacje:



Diamenty oraz Emeraldy wypadają ze stone.


Na serwerze są częste eventy.


Rekrutacja na JuniorModeratora serwera Otwarta.



TheSaints [Wojny Frakcji] [Mody]



Serwer ma osobną prezentację:



http://www.mpcforum.pl/topic/877256-thesaints-wojny-frakcji-mody-non-premium-no-wl/



TheSaints [ts3]



ip: tsx7.net-speak.pl:6330


Sloty: 15 (aktualnie)



Team serwera:



[Właściciel] BigeeYeah


[Administrator] Torsons


Opublikowano

Zapraszamy!

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Popieram :DD

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Super serwery ! Jeśli jeszcze nie wbiliście to musicie to zrobic :)

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

@Aktualizacja SkyBlocka:

Zmieniono, że teraz i z cobla i ze stona lecą diaxy, złoto, żelazo oraz węgiel.

Dodano węgiel, że wypada z cobla i stone (Szansa 5%)

Zmieniono szanse na zdobycie żelaza z 5% na 4%

Dodano iż z piasku wylatuje redstone (Szansa 3%)

 

Jesteśmy otwarci na dalsze propozycje! Zapraszamy! :)

Opublikowano

Niedługo na serwerze pvp będzie nowa mapa!

Wszystkie wasze dotychczasowe itemy oczywiście zostaną przeniesione na nową mapę.

Opublikowano

Tak jest :) !

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Siemka. Chcialabym zebyscie zahostingowali serwer ktory chcialabym miec lecz niesty na niego mnie nie stac prosze o szybką odp. Odrazu mówie ze moge tez z wami wspolpracować.

Opublikowano

@up Napisz podanie na naszym forum w odpowiednim dziale. Link do naszego forum znajdziesz na naszej stronie głównej lub na naszych serwerach.

Opublikowano

Zapraszamy na serwer Minecraft i na serwer TeamSpeak3 !

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Refff. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Możliwe że już dzisiaj / jutro będzie rekrutacja na budowniczych na serwer Wojny Frakcji.

Opublikowano

Nie polecam The Saints!
Kase stracilem i tyle, oszukuja ludzi! Administracja? 11-13 latkowie -_- kompletne dno!
Raz wszedlem i nie polecam tego nikomu, no chyba ze ktos chce stracic kase i nerwy.

p.s.
jinii specjalnie po to sie zarejestrowalem, by uswiadomic innym jakie gowno promujesz i zwiesz niby serwerownia, a tak naprawde to zlepek paru oddzielnych serwerkow!


Jeszcze raz wszystkich przestrzegam przed nimi, bo widzialem duzo duzo lepsze serwery :)
Pozdro
Pawel

Opublikowano

@up jeśli twierdzisz że admini to dzieci to zapraszam na ts3 (administracja jest pełnoletnia) i jak niby kase straciłeś?

Opublikowano

Obstawiam że kolega to jakieś dziecko, a dokładniej kumpel jakiegoś Noobk'a który cheatował na PvP...

Pozdro!

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...